برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۶/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» انتخاب مناسب ترین رنگ فرش متناسب با دکوراسیون شما

رنگ مناسب فرش برای دکوراسیون

انتخاب بهترین رنگ فرش ماشینی
فرش های ماشینی یکی از مهمترین اجزای داخلی منازل امروزی به شمار می روند . این کالا در واقع روح و مرکز هر دکوراسیون است . انتخاب رنگ مناسب برای فرش ماشینی در دکوراسیون و سبک ان موثر است . تمامی اجزای یک خانه بر رنگ فرش ماشینی تاثیر گذار می باشند . اگر وسایل خانه کامل است رنگ انتخابی برای فرش ماشینی باید با ان ها هماهنگی داشته باشد .
رنگ مبلمان و پرده از مهمترین عواملی هستند که در انتخاب رنگ فرش متناسب با دکوراسیون دخیل می باشند . در انتخاب فرش متناسب با دکوراسیون خانه باید به فضا و نوع کار برد ان توجه داشته باشید . سبک و نوع دکوراسیون منازل از مهمترین عواملی است که در هنگام خرید فرش باید به آن توجه کنیم . فرهنگ و سبک زندگی افراد انواع جوامع در انتخاب رنگ فرش بسیار مهم و اثر گذار است زیرا بعضی از کشور ها با کفش از روی فرش تردد می کنند و به هیمن دلیل فرش باید از رنگ های تیره باشد . در انتخاب فرش اتاق نشیمن و پذیرایی باید به نوع کاربری فرش توجه نمود . اگر در کل شبانه روز تردد زیادی در اتاق نشمین صورت می گیرد بهتر است از فرش های ماشینی با رنگ خنثی و کمی تیره استفاده کنید ولی برای اتاق نشیمنی که در آن رفت و امد کم است و بیشتر برای پذیرایی از مهمان استفاده می گردد می توان از فرش های با رنگ زمینه روشن مانند فرش کرم استفاده نمایید .
فرش ماشینی کاشان در سه دسته رنگ های فرش ماشینی تیره ، فرش ماشینی روشن و فرش ماشینی ملایم بافت می شود . فرش های ماشینی با رنگ تیره شامل : فرش سرمه ای ، فرش گردویی و فرش مشکی است . فرش های ماشینی با رنگ روشن نیز عبارتند از : فرش ماشینی کرم ، فرش ماشینی فیروزه ای و فرش های ماشینی با رنگ ملایم مانند : فرش های زمینه ترمه ای ، بژ ، آبی کاربنی ، فیلی و موشی رنگ هستند . 
فرش ماشینی بارنگ خنثی مانند کرم در هر محیطی کاربرد دارند زیرا می تواند به عنوان رنگ تکميلی در کنار هر رنگی استفاده شود . استفاده از این فرش های ماشینی در فضاهای با وسعت کم بهترین گزینه است چرا که این رنگ ها فضا را بزرگتر و نورانی تر نشان می دهند .
رنگ فرش برای آشپزخانه به دلیل آلودگی و چربی ریاد بیشتر از رنگ های بیسکویتی و تیره است . رنگ فرش آشپزخانه باید هماهنگ با رنگ وسایل آن و باید از رنگ‌هایی مانند سبز، نارنجی روشن و قرمز باشد .
برای انتخاب رنگ فرش مناسب با مبلمان شاد می توانید از فرش های با رنگ روشن مانند خاکستری استفاده کنید . این فرش ها دکوراسیون خانه شما را دو چندان زیباتر می کند . قالی ماشینی کرم از دسته فرش های پرفروش بازار است که توانایی بالایی برای ست شدن با انواع دکوراسیون ها را دارد . فرش های ماشینی با رنگ گردویی نیز همانند این فرش ها قابلیت هماهنگی با انواع دکور منازل امروزی را دارا می باشند .
می توان در برخی از خانه ها از فرش های ماشینی چند رنگ استفاده کرد . فرش های ماشینی چند رنگ قابلیت ست شدن با انواع مبلمان و پرده را دارند .
افرادی که به دنبال تنوع و جذابیت بیشتر برای دکور خانه خود هستند می توانند از درجه های تیره و روشن فرش استفاده کنند . به این معنی که اگر وسایل خانه از رنگ روش هستند از فرش با رنگ زمینه روشن استفاده کرده و یا از وسایل خانه آن ها از رنگ روش است از فرش با رنگ زمینه تیره استفاده نمایند .
عمده فرش های ماشینی کاشان در رنگ های کرم، سورمه ای، آبی، گردویی و لاکی تولید می شوند . فرش های زمینه سورمه ای بسیار آرامش بخش هستند . انتخاب این فرش های زیبا باعث مدرن شدن فضای خانه ها می شود . فرش های تیره سرمه ای ارتفاع اتاق را کمتر کرده و فضا را کوچکتر نشان می دهد از این رو باید از این محصولات در دکوراسیون های بزرگ و مدرن استفاده نمود .
قالی های ماشینی با رنگ لاکی بسیار شاد و پر انرژی می باشند . انتخاب فرش لاکی برای راهروها ، هال و اتاق های نور گیر بسیار مناسب است و ترکیب ان با رنگ سفید فضایی کلاسیک و مدرن را به وجود می آورد .
بهترین فرش ماشینی برای انتخاب فرش اتاق کودک، فرش هایی با پرز دهی کم، رنگ بندی شاد و جذاب است . استفاده از رنگ های روشن و خنثی برای فرش کودک توصیه نمیشود زیرا علاوه بر شست و شوی زیاد بر روحیه کودکان نیز تاثیر منفی دارد .
تنوع در رنگ فرش ماشینی کاشان بسیار زیاد است و حتی فرش های دستبافگونه کاشان نیز با رنگبندی متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند . خانواه ده هایی که به فضاهای مدرن و اروپایی علاقه دارند می توانند برای چیدمان خانه خود از فرش های دستبافگونه کاشان با رنگ خاکستری و فرش ترک با رنگ لایت استفاده کنند .
شرکت فرش و رنگ با دارا بودن انواع فرش ماشینی در رنگبندی های متنوع توانسته است سلایق تمامی خریداران فرش ماشینی را بر آورده کند . تمامی انواع فرش های با رنگ مد سال و رنگ های تیره و روشن در این کارخانه با بالاترین درجه کیفیت تولید و عرضه می شوند . این شرکت با راه اندازی وب سایت فرش و رنگ سعی براین دارد انواع فرش های ماشینی کاشان را با رنگ متناسب با انواع دکوراسیون ها با قیمت کارخانه و ارسال رایگان به دست مشتری برساند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه